Pojištění, Bydlení, Investice

Rerefence

 • Pan Kasík:

  Pokud se chcete plně věnovat své práci, nechte ostatní věci na odbornících. Jedním z takových je pan Matěj Muller. Mohu jenom doporučit.
 • Pan Jordák:

  Pan Muller je ochotný a vstřícný, mnoho věcí mě naučil a ukázal, spousty věcí jsem se od něj dozvěděl, s jeho spoluprácí jsem velice spokojen a věřím, že nadále budu. Chlap na správném místě, jsem s ním velice spokojen!!! Doporučuji!
 • Pan Felis:

  S panem Mullerem je dobrá spolupráce a hlavně je spolehlivý. Ukázal mi mnoho způsobů ohledně investic a já věřím, že naše spolupráce bude rozkvétat. Také mi otevřel oči v pohledu na to, jak špatně se o peníze starám, a to je dobrý start!
 • Pan Votava:

  Pan Matěj Muller je velmi příjemný, vstřícný. Ušetřil mi 100 000,- předěláním úvěru. Jsem velice spokojen s jeho spoluprací. Mohu jen doporučit!
 • Pan Maťátko:

  Mladý, pracovitý člověk, který má plno ambicí ve svém osobním i pracovním životě. Je to člověk, který si jde opravdu za svým. Po pracovní stránce je to dříč, který pracuje min. 12hodin denně. Je vidět, že ho práce baví a zaručeně ví, o čem mluví. Snaží se pracovat pro lidi, aby vše dávalo smysl a každý klient věděl, kam vlastně své peníze posílá a investuje. Jako člověk „velký charakter“, jednoduše řečeno, a dovolím si říct, že je to vzor pro spoustu lidí!!
 • Šubrtovi:

  Jsme velmi spokojeni, vyřízení pojistné události proběhlo rychle, pouze jediná negativní věc se nám stala při změně smlouvy. Nakonec vše bylo vyřízeno k naší naprosté spokojenosti, takže děkujeme.
 • Pan Bernášek:

  S panem Matějem Mullerem jsem spokojen, zatím jsem se nesetkal s žádným problémem.
 • Pan Kodrasovi:

  Velmi kvalitní jednání, spolehlivost, velká spokojenost.
 • Pan Nyš:

  Doporučil bych každému klientovi, má příjemné vystupování, klade důraz na klientovy požadavky a najde vždy řešení tak, aby byl klient spokojen.
 • Paní Luptáková:

  Pan Matěj Muller je velmi ochotný, vstřícný a pečlivý. Při každé prosbě z mé strany se mi věnuje v co nejbližším možném termínu a vždy vyřeší moji záležitost v co nejkratší době. Všechny jeho předložené nabídky byly seriozní a zajímavé, proto jsem některé z nich využila a jsem velmi spokojená.
 • Paní Janatková:

  Finanční poradenství mi bylo doporučeno od majitele budovy, kde mám svoji provozovnu. Jsem velice ráda, že mám všechny mé pojistky pod řádnou kontrolou. S panem Mullerem jsem velice spokojena, poradí, vše zařídí, nemusím se o nic starat a ještě mi ušetřil finance. Můžu jedině doporučit.

Kontakt


Matěj Muller

Email:
matej.muller@prosperityfs.cz

Poradce v oblasti peněz - bydlení - pojištění. Dělám vše pro to, aby bylo jméno Matěj Mullěr synonymem prestiže ve finanční branži!

Tento web používá soubory cookies, více informací, používáním tohoto webu s použitím souhlasíte.